Общество | 18 Февраля, 2019

Деякі свята в Україні можуть перенести: в ПЦУ зробили гучну заяву

Свежие новости: Деякі свята в Україні можуть перенести: в ПЦУ зробили гучну заяву

Православна церква України готова реформувати перелік каленарних свят, як тільки українське суспільство буде готовим до таких змін. Таку заяву зробив митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час свого візиту на рідну Буковину, повідомляє "Укрінформ".

За його словами, зміни не будуть впроваджуватися швидкими темпами.

"Ми будемо поступово, тверезо, втілювати певні реформи в життя церкви. Але я вірю, що навіть у питанні календаря, який теж не є догмою, ми можемо приймати відповідні зміни. Як тільки побачимо, що суспільство готове до цих змін. Але це поки що не актуально. Ми повинні проводити просвітницьку роботу, пояснювати, щоб український народ розумів, що календар – це не догма. Але потрібно ще багато попрацювати в цьому напрямку", – резюмував митрополит.

Також зазначимо, що у 2019 році в Україні буде 11 додаткових вихідних у зв'язку з державними і релігійними святами, перелік яких був офіційно затверджений Кабінетом міністрів.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости