Политика | 18 Июля, 2026

Бригадам наказали записати відео на підтримку Сирського

Свежие новости: Бригадам наказали записати відео на підтримку Сирського Бригадам наказали записати відео на підтримку Сирського

Волонтер Сергій Стерненко заявив, що командирам українських бригад наказали записати відеозвернення на підтримку головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Джерела УП серед військових підтвердили надходження такої вказівки.

За словами одного з військових, скриншоти яких надав Стерненко, уранці 18 липня командирам бригад надійшла вказівка записати й до 17:00 оприлюднити відео на підтримку Сирського.

Інший військовий повідомив, що у Десантно-штурмових військах завдання надійшло від командування ДШВ. Ще один співрозмовник зазначив, що підготовку роликів доручили комунікаційним підрозділам бригад.

Співрозмовник УП у Силах оборони теж повідомив, що "спустили задачу записати нашим комбригам відеозвернення".

"Командирам бригад спустили наказ записувати відео на підтримку Сирського.

 

Військових, які виступають проти, репресують".

Стерненко також стверджує, що один із військових підрозділу "Скеля" опублікував допис проти Сирського, після чого зник, а його акаунт видалили. Додаткових даних або доказів цієї частини заяви наразі немає.

Джерело

 

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты