Политика | 3 Июля, 2022

Арестович спростував інформацію щодо захоплення ворогом Лисичанська

Свежие новости: Арестович спростував інформацію щодо захоплення ворогом Лисичанська

Станом на вечір 2 липня 2022 року російські війська не захопили Лисичанськ (Луганська область). Але ситуація вирішиться протягом найближчих днів. Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі «Фейгін LIVE».

- Немає їх в центрі Лисичанська, вони не взяли його під контроль, вони на південних околицях Лисичанська. Намагаються вести бої, потрапляють під роздачу наших військ, - зазначив він.

За його словами, противнику вперше вдалося невеликими силами Сіверський Донець з півночі і опинитися в Привіллі на північно-західній околиці Лисичанська.

- Таким чином, ситуація дійсно стала загрозливою, вирішиться вона протягом доби-двох, стане зрозуміло, що там і до чого, - додав Арестович і уточнив, що розв'язка буде ясною вже до понеділка, 4 липня.

Він також додав, що в разі захоплення міста російські війська будуть просуватися звуженим фронтом зі збільшеною щільністю військ.

Зазначимо, сьогодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що Лисичанськ нібито вже повністю окуповано.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости