Культура | Южноукраинск, 23 Июня, 2017

22 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся захід «Пройшла війна стежками долі»

Свежие новости: 22 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся захід «Пройшла війна стежками долі»

22 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся захід «Пройшла війна стежками долі», присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. На захід завітали перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Мустяца, члени Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил  на чолі з головою В’ячеславом Громенко, представники ЗМІ, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, вихованці  Южноукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи та всі охочі.

До слова було запрошено першого заступника міського голови Ганну Мустяцу, голову ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України В’ячеслава Громенко, а також членів ради ветеранів: Ларису Баликіну, Віру Бохонову.

Було сказано чимало щирих слів вдячності та прозвучало багато віршів про війну, що вшановують пам'ять тих, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

На згадку про всіх, хто звільняв рідну землю від нацистських загарбників і хто загинув під час тих страшних подій, була оголошена хвилина мовчання.

На завершення відбулось покладання квітів до Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни.

До уваги южноукраїнців та гостей міста діє експозиція «Пройшла війна стежками долі», на якій представлено ряд фотокопій світлин, друкованих видань та документів часів Другої світової війни 1939-1945 років, які, зокрема, розповідають про початок радянсько-німецького воєнного конфлікту, що було розпочато 22 червня 1941 року. Також діє постійна експозиція «1418 днів подвигу і слави», на якій експоновано елементи озброєння, нагороди, історичні документи та особисті речі безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

Експозицію вже відвідали вихователі та діти з літнього прогулянкового майданчику центру дитячої та юнацької творчості, дитячого табору «Калинонька».  

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:

м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а

тел. для довідок: (05136) 2-12-71

 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости