Политика | 21 Июля, 2026

Зеленський звільнив Сирського з посади головкома ЗСУ

Свежие новости: Зеленський звільнив Сирського з посади головкома ЗСУ Зеленський звільнив Сирського з посади головкома ЗСУ

 

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський звільнений з посади. Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський.

Замість Сирського головнокомандувачем ЗСУ стане Михайло Драпатий, командувач об'єднаних сил ЗСУ.

"Сьогодні з Олександром Сирським та з Андрієм Гнатовим ми говорили про подальші формати служби і правильну передачу справ", - зазначив глава держави.

Президент також розповів, що разом з Драпатим, Євгенієм Хмарою і Павлом Палісою визначили, як має бути оновлена конфігурація Генштабу ЗСУ.

"Факт - що Олександр Сирський забезпечив результати України у захисті Києва, у Харківській наступальній операції, у Курській операції. Значний шлях пройдено, захист України триває, і потрібне гідне ставлення до кожного воїна. Я вдячний Олександру Сирському та кожному нашому воїну за сильні фронтові позиції України", - йдеться у заяві Зеленського.

Джерело

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты