Политика | 30 Апреля, 2026

Засідання круглого столу по підведенню підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці

Свежие новости: Засідання круглого столу по підведенню підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці Засідання круглого столу по підведенню підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці

Щороку 28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці у 2026 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Сприятливе психосоціальне робоче середовище: шлях до процвітання працівників та сильної організації».

29 квітня 2026 року в залі засідань управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради відбулося засідання круглого столу щодо підведення підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці.

Участь у круглому столі прийняли провідні спеціалісти з питань охорони праці підприємств та установ міста Південноукраїнська.

Заступник начальника-начальник відділу з питань праці та сім’ї управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради ФІЛОНОВА Олена наголосила, що сьогодні безпека праці — це вже не лише про техніку безпеки чи фізичні ризики. Це також про психологічний стан людини, рівень стресу, взаємини в колективі та відчуття захищеності на роботі.

Для України в умовах війни ці ризики посилюються. Повітряні тривоги, ризики для життя, тривала напруга, кадровий дефіцит і підвищене навантаження — це реальність, у якій працюють люди. Ігнорувати цей фактор означає недооцінювати причини травматизму та втрати працездатності.

Доповідач наголосила, що питання охорони праці, а саме безпека і здоров’я працівників це щоденна відповідальність, яка не обмежується однією датою в календарі. Бо в основі безпеки праці завжди стоїть людина.

Представники підприємств поділилися своїм досвідом та проведеними заходами до Всесвітнього дня охорони праці в напрямку забезпечення сприятливого психосоціального робочого середовища  на  своїх підприємствах.

Після засідання круглого столу присутні вшанували пам'ять загиблих на виробництві та поклали квіти до «Алеї пам’яті загиблих (померлих) на виробництві» на Меморіальному комплексі міста Південноукраїнська.

Джерело

Подписка на новости