Криминал | Николаев, 4 Мая, 2026

На Миколаївщині викрито групу «чорних лісорубів», які завдали збитків на понад 650 тис грн

Свежие новости: На Миколаївщині викрито групу «чорних лісорубів», які завдали збитків на понад 650 тис грн На Миколаївщині викрито групу «чорних лісорубів», які завдали збитків на понад 650 тис грн

За процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомлено про підозру групі осіб у незаконній порубці дерев у захисних лісових насадженнях, вчиненій за попередньою змовою, повторно, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2, ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, упродовж листопада 2025 року – квітня 2026 року троє мешканців Миколаєва, діючи за попередньою змовою, систематично здійснювали незаконну порубку дерев різних порід. Для цього вони використовували бензопили, а зрубану деревину в подальшому реалізовували з метою отримання прибутку.

Унаслідок протиправних дій знищено значну кількість дерев, чим завдано державі матеріальної шкоди на суму понад 650 тис. грн.

Усіх фігурантів затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Санкція інкримінованих статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Миколаївського районного управління поліції ГУНП у Миколаївській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты