Политика | 29 Марта, 2023

ЗСУ провели успішну операцію під Бахмутом, - британська розвідка

Свежие новости: ЗСУ провели успішну операцію під Бахмутом, - британська розвідка

ЗСУ відтіснили росіян від однієї з ліній постачання Бахмута, у групи «Вагнер» спостерігаються проблеми з особовим складом.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, бої за Бахмут тривають, хоча кількість атак росіян порівняно з останніми тижнями скоротилася.

За даними британської розвідки, одним із ключових досягнень ЗСУ стала операція з відтіснення російських бойовиків групи «Вагнер» ​​з маршруту 0506. Ця другорядна сільська дорога стала важливою лінією постачання для українських захисників. Група «Вагнер» раніше знаходилася в межах кількох сотень метрів від маршруту.

26 березня російські ЗМІ заявили, що «Вагнер» узяв під повний контроль заводський комплекс АЗОМ на північ від центру Бахмута. «Проте цей район, ймовірно, залишається спірним, як це було протягом останніх двох тижнів», - йдеться у повідомленні.

Група «Вагнер» підтвердила звільнення не менше 5000 злочинців. Це підтверджує брак складу, а отже перешкоджає наступальним зусиллям Росії в цьому секторі, зазначають у Міноборони Британії.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости