Политика | 17 Мая, 2020

Зеленського просять визнати геноцид вірмен — петиція

Свежие новости: Зеленського просять визнати геноцид вірмен — петиція Зеленського просять визнати геноцид вірмен — петиція

На сайті президента з'явилась петиція про визнання геноциду вірмен в Османській імперії 1915-1922 років та встановлення 24 квітня щорічним днем вшанування пам’яті цих трагічних подій.

За добу вона вже набрала понад 1 тисячу підписів. Глава держави зобов'язаний буде розглянути петицію, якщо її підтримають не менше 25 тисяч осіб.

Для того, щоб підтримати увесь вірменський народ у столітній боротьбі за правду та історичну справедливість, бо подібні орієнтири близькі й для всього українського народу, необхідно перейти сюди: https://petition.president.gov.ua/petition/93764

" Шановний Володимире Олександровичу, звертаюсь до Вас з проханням підтримати увесь вірменський народ у столітній боротьбі за правду та історичну справедливість.
Гоніння, пригноблення та масові вбивства цілих народів за расовою, релігійною чи будь якою іншою ознакою – це злочин проти людяності, який не має терміну давності. Такі дії повинні отримати адекватну оцінку зі сторони всього цивілізованого світу для того, щоб не допустити подібних трагедій у майбутньому.
Це питання стоїть набагато вище всіх політичних інтересів – мова йде про цінності, на яких будуть виховуватись наступні покоління, від яких залежатиме безпека, благополуччя та сама можливість почувати себе вільно для мільярдів людей. Переконаний, що подібні орієнтири близькі для всього українського народу та Вас особисто.
Саме тому закликаю Вас надати всю необхідну підтримку на державному рівні задля визнання масових знищень вірмен у 1915-1922 роках в Османській імперії актом геноциду проти вірменського народу та встановити 24 квітня днем вшанування пам’яті жертв цих трагічних подій.

З повагою,
Петросян Сурен Мартинович, керівник громадської організації «Монс Піус», " - говориться у петиції.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты