Политика | Южноукраинск, 17 Октября, 2019

Засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - про що говорили

Свежие новости: Засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - про що говорили

16 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови М.О.Пелюха. У роботі взяли участь 8 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу: начальники департаментів, управлінь, служб та відділів міської ради та її виконавчого комітету.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 36 питань: 12основних та  24 додаткових, які  в основному стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей.     

Членами виконавчого комітету в ході засідання було розглянуто 36 питань. Із них  - 34  затверджено, 2 питання не прийнято.

Основними питаннями були:

- Про затвердження мережі та контингенту закладів позашкільної освіти міста Южноукраїнська на 2019-2020 навчальний рік.

-  Про забезпечення безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років об’єктів соціальної сфери, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення міста Южноукраїнська.

-   Про надання жилих приміщень.      

-   Про надання матеріальної допомоги.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости