Общество | Вознесенск, 4 Января, 2021

Вознесенськ.Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Свежие новости: Вознесенськ.Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Вознесенською міською радою заплановано прийняття регуляторного акту «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Ракове Вознесенського району». Необхідність внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Раково Вознесенського району зумовлено виконанням рішення Вознесенської міської ради від 08 грудня 2020 року № 4 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2021 рік».

Проектом регуляторного акту планується включення можливості відділом містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради укладати договори на право тимчасового користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають в комунальній власності м. Вознесенська, сіл Новогригорівка та Раково Вознесенського району для розміщення зовнішньої реклами.

Відділ містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради є розробником вище зазначеного регуляторного акту та буде приймати протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта зауваження та пропозиції до нього в паперовому та в електронному вигляді.
Зауваження та пропозиції до зазначеного регуляторного акту будуть прийматися відділом містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради в паперовому вигляді, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1 або в електронному вигляді на електрону адресу: [email protected]

Крім того, повідомляємо, що на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська voz.gov.ua 13 січня 2021 року буде оприлюднено проект регуляторного акту - рішення Вознесенської міської ради «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Ракове Вознесенського району» і відповідний аналіз регуляторного впливу.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты