Экономика | Вознесенск, 24 Января, 2022

Вознесенськ. Перерахунок житлової субсидії

Свежие новости: Вознесенськ. Перерахунок житлової субсидії

При отриманні коштів в лютому місяці за січень 2022 року по субсидії розмір допомоги буде від 150,00 до 900,00 грн., в залежності від кількості людей, на яку призначена субсидія по домогосподарству.

Миколаївська область перебуває у «жовтій» карантинній зоні з 24 грудня 2021 року, тому з січня 2022 року знято збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі і підігріву води. Перерахунок здійснено 21 січня 2022 року, також з врахуванням нових тарифів на водопостачання та водовідведення з січня 2022 року (рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради № 521 та № 522 від 21 грудня 2021 року).

Також, додатково повідомляємо про те, що на теперішній час до Управління не надане програмне забезпечення для перерахунку електроенергії по 1,68 грн, при використанні понад 250кВТ., тому цей перерахунок досі не зроблено.

Бережіть себе, оточуючих і нас, життя та здоров`я – це найдорожче, що ми маємо.

Управління соціального захисту населення
Вознесенської міської ради

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты