Криминал | Вознесенск, 24 Апреля, 2021

Вознесенськ. Дитині вчасно надано медичну допомогу

Свежие новости: Вознесенськ. Дитині вчасно надано медичну допомогу

22 квітня під час здійснення представниками Служби у справах дітей міської ради та Центру соціальних служб візиту до родини, де одинокою матір’ю виховується двоє хлопчиків було встановлено, що для дітей не створені належні умови проживання. В оселі панував безлад , а відсутність продуктів харчування свідчило про те, що родина опинилася в складних життєвих обставинах, а тому потребує допомоги. Коли спеціалісти соціальних служб допомагали діткам одягатися, менший з братиків поскаржився, що в нього болить плече. При з’ясуванні обставин травмування малолітньої дитини, зі слів хлопчика стало відомо, що три дні потому він зістрибнув з літнього душа і травмував плече, про що розповів матері. Однак, мати не звернула на це уваги та своєчасно не звернулася до лікаря за медичною допомогою.

Якщо б працівники соціальних служб своєчасно не втрутилися та не помістили дітей до Центру соціально-психологічної реабілітації, ситуація могла спричинити тяжкі наслідки для здоров’я дитини, оскільки при проходженні медичного огляду у дитини був діагностований перелом.

Відповідно до повідомлення Служби у справах дітей міської ради працівниками поліції було складено адміністративний протокол за фактом неналежного виконання батьківських обов’язків та травмування дитини.

Наразі травмованого хлопчика доставлено до обласної дитячої лікарні, де йому надана медична допомога.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты