Политика | Вознесенск, 23 Марта, 2020

ВІДЕО: Віталій Луков про те, коли припиниться пасажирське перевезення у місті, про шахраїв-волонтерів та благодійний фонд Вознесенська на підтримку лікарів

Свежие новости: ВІДЕО: Віталій Луков про те, коли припиниться пасажирське перевезення у місті, про шахраїв-волонтерів та благодійний фонд Вознесенська на підтримку лікарів ВІДЕО: Віталій Луков про те, коли припиниться пасажирське перевезення у місті, про шахраїв-волонтерів та благодійний фонд Вознесенська на підтримку лікарів

Сьогодні, 23 березня, на офіційному сайті міста було опубліковане чергове відео звернення мера Віталія Лукова стосовно оперативної інформації по коронавірусу на території Вознесенської громади.

Очільник міста вкотре закликав всіх вознесенців, які нещодавно повернулися з-за кордону, якомога швидше повідомити про це своїх сімейних лікарів та зареєструватися у спеціальному реєстрі, а також попросив всіх залишатися вдома:

«Шановні вознесенці. Чергова наша зустріч. Чергова інформація про стан справ на території Вознесенської громади, а це місто Вознесенськ, село Ракове, село Новогригорівка. 17 година 23 березня. Перш за все, залишайтесь вдома. Тільки це мінімізує можливість захворювання, тільки такі заходи, а це найефективніші заходи, дозволять уберегти себе від хвороби. Наступна інформація. На даний час зареєстрована 31 особа, яка приїхала на територію нашої громади з-за кордону. Цього мало. Я хотів би звернутися до тих, хто ще не зареєструвався, а приїхав з-за кордону. Повірте, нам дуже складно буде у разі того, якщо саме від вас піде епідемія, зберегти інформацію, від кого вона пішла. Оскільки місто невелике, громада невелика. Давайте ми все-таки не дійдемо до таких складних ситуацій. Реєструйтесь, залишайтесь вдома, в самоізоляції і тримайте зв'язок зі своїм сімейним лікарем».

Також міський голова повідомив, що у місті створено благодійний фонд на підтримку вознесенських медиків. За словами Віталія Лукова, за декілька днів існування фонду вдалося зібрати десятки тисяч гривень:

«На підтримку наших лікарів створено благодійний фонд. За це я дуже вдячний небайдужим вознесенцям. Цей благодійний фонд тільки за сьогоднішній день зібрав десятки тисяч гривень. Вони будуть направлені виключно для захисту наших лікарів. Найближчими днями будуть придбані додаткові засоби індивідуального захисту. Вже сьогодні ці засоби виготовляються і нашими підприємцями. Також будуть закуплені централізовано сертифіковані засоби, які збережуть здоров’я лікарів, на яких ми зараз дуже розраховуємо. Ще раз дуже дякую вознесенцям».

Окрім того, мер Вознесенська анонсував неминуче призупинення пасажирських перевезень територією міста:

«Готуйтесь, шановні, до призупинення пасажирських перевезень на території міста. Це вимушений крок. Ми будемо зобов’язані це зробити через декілька днів. Додатково про це повідомимо.

Торгівля з рук у Вознесенську була призупинена. Сьогоднішній день це показав, і я дуже надіюся, що й надалі ми будемо такими ж сумлінними, дякую працівникам поліції аза оперативну роботу».

За останньою оперативною інформацією, заражених коронавірусом на території Вознесенська, Новогригорівки та Ракового немає. Декілька підозр на COVID-19 було у сусідніх громадах. На щастя, жодна з них не підтвердилася:

«Хворих на сьогоднішній день на коронавірус на території Вознесенської громади немає. Жоден такий випадок не підтверджено. Але якщо такі випадки будуть, в першу чергу, ці люди направляються до міста Миколаєва. За останніх десять днів з підозрою на коронавірус не з території Вознесенської громади, а з сусідніх громад до Миколаєва було направлено три особи. Жоден випадок, на щастя, не підтвердився. Я повторюю: жодного хворого на коронавірус на території Вознесенської ОТГ немає».

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Наостанок мер попередив вознесенців про шахраїв, які, представляючись волонтерами, можуть обманювати містян старшого покоління, обіцяючи доставити продукти додому. Віталій Дмитрович закликав довіряти тільки знайомим та тим, хто займається волонтерством на час карантину на офіційній основі. Також повідомив, що спеціально для Вознесенська було розроблено чат-бот «Лікар Нехворійко» у месенджері Vibre. Його можна знайти за QR-кодом:

«Прийде такий час, що ми будемо змушені продукти доставляти на місця. Особливо тим, хто не може зробити цього самостійно. Тому є група волонтерів і я просив би звертатися особисто до них. Контакти будуть вказані під відео. І тільки цим перевіреним людям можна довіряти, щоб вони привезли продукти по замовленню. Оскільки вже є шахрайські випадки, хотів би попросити, особливо людей старшого покоління, не довіряти кожному, довіряйте лише тим, кого ви знаєте.

У громаді створено чат-бот. Посилання на його QR-код також буде розміщено під відео. З допомогою такого робота ви можете теж отримати додаткову інформацію для себе».

Якщо ви маєте бажання дізнатись більше про профілактику зараження Covid-19, симптоми та методи лікування - звертайтесь до професіоналів не виходячи зі свого будинку! Скористайтесь послугами інноваційного чат боту від Вознесенського центру надання первинної медико-санітарної допомоги

Якщо Ви, або Ваші літні родичі, знаходитесь в самоізоляції у Вознесенській ОТГ та потребуєте допомоги, звертайтесь на Гарячу лінію 0930977313 Людмила з 8:00 до 20:00, без вихідних. ☎️

Приймаються звернення для забезпечення літніх людей та людей з інвалідністю продуктами харчування, ліками та предметами першої необхідності.

Гаряча лінія створена за ініціативою Наглядової ради спецфонду СтопВірус за підтримки Управління праці та соціального захисту населення Шишляннікова Ірина.

Просимо наперед вибачення, за можливі незручності в роботі гарячої лінії та системі волонтерської доставки. Будемо вдячні за ваші відгуки та рекомендації по покращенню якості роботи.

С️пецфонд допомоги в боротьбі з коронавірусом шукає волонтерів, які зможуть здійснювати доставку товарів та ліків літнім людям в самоізоляції!

Для того, щоб стати волонтером Спецфонду "СтопВірус", необхідно залишити свою заявку за посиланням 

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSermdQL8uFG0SWwep…/viewform

☎️Довідки за телефоном: +380 (95) 031 50 58 Наталія

Якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у боротьбу з короновірусом, запрошуємо Вас переказати кошти на рахунок Спецфонду:

Благодійна організація «Фонд громади Вознесенська»
Р.рах: UA 75 326610 00000 26005053204744
МФО: 326610
ЄДРПОУ: 26445142
Призначення платежу: благодійний внесок Спецфонд СтопВірус

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты