Общество | 3 Апреля, 2020

ВІДЕО: Отрута під виглядом антисептика: українцям продають небезпечні дезінфектори

Свежие новости: ВІДЕО: Отрута під виглядом антисептика: українцям продають небезпечні дезінфектори

Прості дезінфектори нині стали одним із найпопулярніших товарів, їх продають на вулицях, у кіосках і рекламують блогери, але у пляшках може бути небезпечна для людського організму отрута.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, пише УНІАН.

Ірина скористалася безкоштовним антисептиком в одному із супермаркетів столиці. Поки вона купувала продукти, на руках розквітла алергія – почервоніння і набряки.

«Зараз воно ніби в’їлось у шкірний покрив. А ці два дні я навіть не могла руки помити. У мене було відчуття, що це щось розведене», - каже дівчина.

Того ж дня в цьому супермаркеті продезинфікувала руки й Тетяна. Як наслідок - дістала опіків і зараз вона лікується. 

Адміністрація магазину свою провину заперечує і переконує, що антисептик уже замінили. ТСН береться перевірити його в лабораторії.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

До цього зразка закупили ще два. У кіоску на Подолі начебто засіб для дезінфекції рук коштує 100 гривень. На вигляд прозора речовина в пластиковій пляшці, а до неї папірець, у якому жодного слова про склад рідини. Та ще  один антисептик, який рекламує в соціальній мережі українська блогерка, в якої більше півмільйона підписників. В державній науково-дослідній лабораторії після аналізу повідомили, що у кожному з них знайшли небезпечну для нашого здоров’я дозу - ацеталю з ацетальдегідом. Ці суміші перевищують норму в 100 разів. А це значить, що всі три антисептики токсичні для людини.

«Вони можуть викликати отруєння, подразнення, токсичні реакції», - каже провідна інженерка науково-дослідної лабораторії Ірина Стрельченко.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты