Политика | 15 Августа, 2022

Верховна Рада звернулася до ООН та ЄС і вимагає вивести російські війська з Запорізької АЕС та Енергодару

Свежие новости: Верховна Рада звернулася до ООН та ЄС і вимагає вивести російські війська з Запорізької АЕС та Енергодару

Верховна Рада закликає ООН, ЄС, Європейську раду, ОБСЄ, парламенти та уряди країн-членів МАГАТЕ засудити акт ядерного тероризму, який здійснює росія на Запорізькій АЕС.

Рада закликає міжнародне співтовариство ввести санкції проти всієї російської атомної галузі, зокрема щодо державної корпорації «Росатом», а також підприємств і організацій, що входять до її складу. Також обмеження слід ввести щодо російських фізичних осіб, які є керівниками «Росатому» та його дочірніх підприємств.

Нардепи звертаються до парламентів та урядів країн-членів Міжнародного агентства з атомної енергії, Генеральної конференції МАГАТЕ щодо призупинення дії привілеїв та прав рф як члена агентства, а також позбавлення росії права голосу на засіданнях ради керуючих МАГАТЕ і можливості брати участь у програмах співробітництва.

Також необхідно направити спільну безпекову місію ООН і МАГАТЕ на Запорізьку АЕС із подальшою демілітаризацією станції та виведенням російських військових і техніки з неї й усієї прилеглої території, включаючи Енергодар.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости