Общество | Николаев, 22 Мая, 2023

В Миколаєві лікарі врятували хлопчика, який підірвався на міні

Свежие новости: В Миколаєві лікарі врятували хлопчика, який підірвався на міні В Миколаєві лікарі врятували хлопчика, який підірвався на міні

Завдяки професіоналізму лікарів та медобладнанню, придбаного коштом United24, вдалося врятувати 9-річну дитину в Миколаєві.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА.

У деокупованому торік селищі Березнегувате Баштанського району Миколаївської області 9-річний Владислав підірвався на міні.

Хлопчик водив корову на різні пасовиська й на одному з них підірвався на міні. Тварина загинула на місці. А хлопчик отримав осколкові поранення.

Медики Миколаївської обласної дитячої лікарні боролися за життя Владислава впродовж трьох тижнів.

Крім професіоналізму лікарів врятувати хлопчика допомогло обладнання, придбане коштом фандрейзингової платформи United24.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

«“У хід” йшли апарат штучної вентиляції легень (дитячий), анестезіологічний (наркозно-дихальний) апарат. Сучасна штучна вентиляція легень для дітей і дорослих теж, до речі, передусім має бути безпечною. Тобто такою, яка враховує вентиляційні потреби кожного окремого пацієнта. Це особливо актуально, коли пацієнти мають мінно-вибухову травму, контузію легень, важку травму органів грудної порожнини. Тому апарати ШВЛ експерт класу особливо актуальні під час військових дій. А з допомогою наркозно-дихального апарату ми проводили анестезію. Через монітор пацієнта контролювали гемодинаміку: тиск, пульс, сатурацію у Владислава. Він у нас був під повним контролем. І одужав!», - розповідає головний лікар Миколаївської обласної дитячої лікарні Олександр Пліткін.

Дякуємо лікарям за чергове врятоване життя, а United24 за те, що допомагають лікарям ці життя рятувати!

Нагадаємо, що створення глобального проєкту United24, який має на меті об'єднати людей з усього світу у їхньому бажанні допомогти нашій державі, ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости