Политика | 17 Января, 2020

Увага: у Вознесенську формується новий склад спостережної комісії при Виконкомі

Свежие новости: Увага: у Вознесенську формується новий склад спостережної комісії при Виконкомі

Відповідно до пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042), Виконавчій комітет Вознесенської міської ради повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.04.2017 № 151. Формується новий склад спостережної комісії.

Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, можуть подати відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації, до Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1.

Окремі громадяни, які бажають увійти до складу комісії, подають свої заяви, підписані особисто, до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Заяви та пропозиції оформлюються на ім’я міського голови.

Телефон для довідок: 3-23-97.

Джерело: voz.gov.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты