Политика | 30 Мая, 2026

Українські дрони влаштували "запальну ніч" у Криму та Таганрозі

Свежие новости: Українські дрони влаштували Українські дрони влаштували "запальну ніч" у Криму та Таганрозі

Нічна атака українських дронів охопила 23 військові та логістичні об'єкти в тилу російських військ. Частина ударів припала на нафтову інфраструктуру. 

За словами Бровді, у ніч на 30 травня підрозділи Сил безпілотних систем завдали ударів по цілях в оперативній глибині противника. Серед об'єктів, які потрапили під атаку, були елементи нафтової логістики Росії та окупованого Криму.

Зокрема, дрони уразили танкер російського "тіньового флоту", нафтобазу "Курганнафтопродукт" у Таганрозі Ростовської області, а також морський нафтовий термінал у Феодосії.

"Ніч проти 30 травня була запальною. Волелюбний Український Птах СБС відпрацював протягом ночі 23 військових цілі та обʼєкта у оперативній глибині противника", - написав "Мадяр".

Він уточнив, що удар по нафтобазі в Таганрозі завдали оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем, а по морському нафтовому терміналу у Феодосії - бійці 412-ї окремої бригади СБС "Немезіс".

Координацію операції здійснював новостворений Центр глибинного ураження Сил безпілотних систем.

Джерело

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты