Общество | Вознесенск, 2 Декабря, 2020

У Вознесенську відкрито дитячі ігрові зони в амбулаторії загальної сімейної практики

Свежие новости: У Вознесенську відкрито дитячі ігрові зони в амбулаторії загальної сімейної практики

З турботою про наших маленьких вознесенців команда випускниць Академії Жіночого Лідерства отримала фінансування проекту «Островки відпочинку – мамин спокій» в якому планувалося поліпшити їх комфортне перебування в амбулаторії. Сьогодні відбувся останній етап його реалізації – відкриття дитячих ігрових зон в амбулаторії загальної сімейної практики КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД».

Куточки встановили з метою покращення обслуговування та задоволеності діток від перебування у амбулаторії. Облаштування дитячих локацій для найменших пацієнтів створює затишну та дружелюбну атмосферу усім відвідувачам. Сьогоднішні відвідувачі мали змогу поласувати смаколиками та гарно провести час. Найбільшою «ізюминкою» ігрової став будиночок, де діти поводили себе як в справжньому будинку.

Щоранку та протягом дня працівники закладу дезінфекційним засобом ретельно обробляють ігрову зону з дотриманням санітарно-епідемічних заходів.

Проект «Острівки відпочинку – мамин спокій» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, який реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Вознесенська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».

Сподіваємося, що нашим маленьким пацієнтам тут буде значно комфортніше та затишніше.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости