Общество | Вознесенск, 17 Января, 2021

У Вознесенську розгорнуто тимчасовий мобільний пункт обігріву на період сильних морозів

Свежие новости: У Вознесенську розгорнуто тимчасовий мобільний пункт обігріву на період сильних морозів

У зв’язку з сильним похолоданням (за прогнозами, у найближчі дні очікуються морози до - 17°) Вознесенська міська рада звернулася до Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України в Миколаївській області з проханням розгорнути цілодобовий тимчасовий пункт обігріву, діяльність якого забезпечуватиметься у тому числі міською радою.

Пункт розташований за адресою: вул. Соборності, 78 (футбольне поле), між залізничним вокзалом та адміністративною будівлею ПЧ 13.

У пункті цілодобово чергуватимуть працівники аварійно-рятувального загону Вознесенського ДСНС та в робочий час працівник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».

Люди, які потребують прихистку, можуть тут зігрітись, випити чаю, з’їсти печиво, їжу швидкого приготування. Пункт забезпечений дезінфікуючими засобами та масками. Через ситуацію з коронавірусом в пункті дозволятимуть перебувати не більше 4 осіб одночасно з додержанням дистанції.

Пункт обігріву працюватиме до покращення погодних умов.

Крім тимчасового мобільного пункту, у робочий час працюють 3 стаціонарні пункти: по вул. Михайлівська, 3  - Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенска»; вул. Шмідта, 9 – міськрайонне Товариство Червоного Хреста; Сільська рада Новогригорівки.

Дякуємо Вознесенському МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за їхню роботу та плідну співпрацю.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты