Происшествия | Первомайск, 5 Февраля, 2024

У Первомайську оголосили карантин через спалах сказу у тварин

Свежие новости: У Первомайську оголосили карантин через спалах сказу у тварин

У Первомайську на Миколаївщині оголосили неблагополучну ситуації через спалах сказу у тварин та ввели карантинні обмеження.

Про це йдеться в повідомленні виконавчого комітету Первомайськом міськради.

Рішення про введення карантину прийняли під час засідання комісії міськради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«На порядок денний було винесено одне питання, щодо встановлення випадку сказу собаки за адресою вул. Олени Пчілки у Первомайську. Так, 30 січня 2024 до Первомайської районної лікарні ветеринарної медицини звернулась мешканка громади, з приводу щеплення своїх тварин проти сказу. Цього ж дня о 16:00 були щеплені три — дві собаки та кішку. А о 10:40 наступного дня, одна із провакцинованих собак загинула», — йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим комісія в складі заступника начальника Первомайської районної лікарні ветеринарної медицини та ветеринарного лікаря відібрала патологічний матеріал (голову) для вірусологічного дослідження на сказ.

«Також проведено дезінфекцію місця відбору патологічного матеріалу, а рештки трупа собаки знищено шляхом спалення», — зазначили у виконкомі.

На підставі цього, комісія вирішила запровадити карантинні обмеження та затвердити план заходів з ліквідації сказу тварин.

«Закликаємо мешканців громади слідкувати за домашніми улюбленцями та в разі виявлення нехарактерної поведінки, в першу чергу, агресії, за можливості ізолювати тварину та негайно звертатись до ветеринара! У випадку отримання укусів і травм, завданих домашнім улюбленцем, негайно звертайтеся до лікаря», — закликали у міськраді.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости