Криминал | Первомайск, 30 Мая, 2024

У Первомайську чоловік виліз на стовп та зламав камеру

Свежие новости: У Первомайську чоловік виліз на стовп та зламав камеру

25 травня під час моніторингу мережі інтернет поліцейські Первомайщини на одному із місцевих сайтів виявили публікацію про те, що на озері, розташованому у місті Первомайськ, невідомий чоловік виліз на стовп та пошкодив відеообладнення.

Про це повідомляє Первомайський районний відділ поліції.

Відомості про подію правоохоронці зареєстрували у журналі єдиного обліку та розпочали перевірку за вказаним фактом. На місці події слідчо-оперативна група Первомайського райвідділу поліції виявили та задокументували факт пошкодження кріплення камер відеоспостереження.

Переглянувши відеозаписи з камер, поліцейські одразу встановили особу правопорушника. Ним виявився 29-річний місцевий мешканець, який вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Поліцейські декілька днів розшукували правопорушника, який після події перебував на Одещині.

«Сьогодні чоловік повернувся до міста та прийшов до поліції, пояснивши свої протиправні дії станом спʼяніння», - йдеться у повідомленні.

Відносно правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство». За вказане правопорушення передбачено штраф або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты