Общество | Снигиревка, 28 Апреля, 2024

У Нідерландах зібрали допомогу для дітей Снігурівщини

Свежие новости: У Нідерландах зібрали допомогу для дітей Снігурівщини

У Нідерландах під час святкування Дня короля зібрали благодійну допомогу для дітей Снігурівщини.

Про це  повідомив  керівник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

У Нідерландах зібрали допомогу для дітей Снігурівщини

У Нідерландах зібрали допомогу для дітей Снігурівщини

День короля у Нідерландах відзначається 27 квітня. За словами Івана Кухти, це свято асоціюється не лише з радістю та веселощами, але також з національною єдністю, солідарністю та прагненням допомогти тим, хто потребує цього найбільше.

«Цього року у місті Гронінген під час святкування Дня короля представники благодійного фонду De Sociale Brigade провели заходи на підтримку дітей зі Снігурівської громади, які постраждали від війни. Під час святкувань було організовано різноманітні виставки та експозиції, спрямовані на збирання благодійної допомоги нашим дітям. Багато місцевих жителів, голландські та українські волонтери взяли участь у цих заходах. Це свідчить про їхню відкритість і бажання допомогти іншим у складні часи. Завдяки великодушності нідерландських громадян та волонтерів було зібрано благодійну допомогу для малюків Снігурівщини», — написав він.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты