Общество | Николаев, 26 Апреля, 2026
У Миколаєві загинув грузинський боєць Бачо (Елгуджа) Бебія
У Миколаєві загинув грузинський боєць Бачо (Елгуджа) Бебія
У Миколаєві загинув грузинський боєць Бачо (Елгуджа) Бебія.
32-річний Бачо (Елгуджа) Бебія загинув у Миколаєві на світанку 20 квітня під час бомбардування будівлі, де він перебував разом приблизно з десятьма побратимами.
З перших днів війни Бачо добровільно став на захист України.
«Я вже одного разу став переселенцем і навіть ціною власного життя не залишу свій дім», — згадують його слова рідні.
Бачо Бебія був вимушеним переселенцем із Сухумі. Останні роки він проживав в Одесі разом із батьками, а до цього близько 11 років мешкав у Зугдіді.
Він отримав громадянство України та добровільно вступив до лав Збройних сил України, де служив із честю та відданістю, дослужившись до звання старшого офіцера. Останнім часом виконував бойові завдання як оператор безпілотників.
За свою мужність і службу Бачо Бебія був відзначений державними нагородами України, зокрема «Хрестом хоробрих» та медаллю «Захиснику Вітчизни».
- Читайте більше в нашому Telegram-каналі. Приєднатися до нього можна ТУТ
Наразі тіло воїна перевезено до Одеси, де проходить громадянська панахида.
У неділю, 26 квітня, Бачо Бебію доставлять до Грузії. За рішенням родини його поховають у Зугдіді.
Грузинська діаспора України висловлює глибокі співчуття родині та близьким загиблого.
Вічна пам’ять Герою. Слава Героям!



