Политика | 23 Июня, 2026

У Керчі палає ТЕЦ після "прильотів", половина Криму залишилася без світла

Свежие новости: У Керчі палає ТЕЦ після У Керчі палає ТЕЦ після "прильотів", половина Криму залишилася без світла

Сьогодні, 23 червня, у Керчі після "прильотів" спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ - половина Криму залишилася без світла.

За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.

Моніторингова група повідомляє, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.

 

Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.

Тим часом окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через "технологічні порушення в електричних мережах".

Без світла залишилися:

  • Євпаторія;
  • Саки;
  • Красноперекопськ;
  • Джанкой;
  • Красноперекопський район;
  • Сакський район;
  • Джанкойський район;
  • Красногвардійський район.

У підприємстві "Крименерго" заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.

Джерело

Подписка на новости