Криминал | Баштанка, 12 Июня, 2024

У Баштанці ремонт укриття довірили особі, засудженій за привласнення коштів та підробку документів

Свежие новости: У Баштанці ремонт укриття довірили особі, засудженій за привласнення коштів та підробку документів

Господарським судом Миколаївської області відкрито провадження у справі за позовом Баштанської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Баштанської міської ради, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради, Південного офісу Держаудитслужби до фізичної особи-підприємця про визнання недійсним договору підряду щодо поточного ремонту підвальної частини дошкільного закладу (облаштування найпростішого укриття) в м. Баштанка як такого, що суперечить інтересам держави і суспільства з умислу однієї сторони та застосування наслідків недійсності шляхом стягнення із відповідача понад 630 тис грн в дохід держави.

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Так, ювенальним прокурором встановлено, що зазначений приватний підприємець у вересні 2023 року вироком Первомайського районного суду визнаний винним у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України. Окрім основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком, також вироком суду його позбавлено права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням державних замовлень та використанням бюджетних коштів.

«Проте знаючи, що даний вирок набрав законної сили, у листопаді 2023 року зазначений підприємець в системі електронних закупівель подав свої пропозиції щодо участі в тендері Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради на облаштування найпростішого укриття у дошкільному закладі, утаївши від замовника факт судової заборони займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням державних замовлень та використанням бюджетних коштів», - йдеться у повідомленні.

У подальшому за результатами проведених торгів між Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради та вказаною фізичною особою-підприємцем, як переможцем у процедурі закупівлі, в листопаді 2023 року укладено договір підряду на виконання вказаних робіт та наприкінці грудня того ж року вказаному підприємцю перераховано з місцевого бюджету понад 630 тис грн.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты