Экономика | Николаев, 22 Мая, 2020

Турецький інвестор розглядає можливість будівництва на Миколаївщині сонячної електростанції

Свежие новости: Турецький інвестор розглядає можливість будівництва на Миколаївщині сонячної електростанції

Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся із потенційним інвестором - турецьким бізнесменом Халітом Овале, який зацікавлений у будівництві сонячної електростанції в нашому регіоні. Участь в зустрічі взяли Генеральний консул Туреччини в Одесі Садін Айїлдиз, заступник міського голови Юрій Андрієнко, начальник управління земельних ресурсів Сергій Бондаренко. 

Організацію заходу забезпечили фахівці відділу протоколу та міжнародного співробітництва департаменту міського голови.

Інвестору надали пропозиції щодо земельних ділянок, де можна розмістити сонячну електростанцію, та інформацію щодо процедури оформлення. Міський голова презентував інвестиційний потенціал Миколаєва, обговорив з іноземними гостями можливі напрямки співробітництва. Розповів про досягення міста в галузі енергоефективних технологій. 

За результатами зустрічі було домовлено, що потенційні інвестори розглянуть пропозиції, після чого приймуть рішення щодо реалізації на території області чи міста свого проєкту.

Олександр Сєнкевич зазначив, що готовий бути представником відповідального бізнесу, захищати його інтереси, адже головна мета такої співпраці - нові робочі місця для миколаївців та розвиток економіки міста.

Генеральний консул Туреччини в Одесі Садін Айїлдиз та Халіт Овале подякували міському голові за теплий прийом. Сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты