Общество | Южноукраинск, 15 Апреля, 2021

Торгові об'єкти Южноукраїнська перевірили на дотримання карантинних вимог

Свежие новости: Торгові об'єкти Южноукраїнська перевірили на дотримання карантинних вимог

На виконання доручень міської та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації, рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, доручень міського голови, доручень міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної  із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на адміністративній території міста Южноукраїнська  фахівцями управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради спільно з представником Арбузинського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області здійснено перевірку об’єктів торгівлі на предмет дотримання карантинних  обмежувальних  заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

14.04.2021 обстеженню підлягали наступні об’єкти:

Торговельні об’єкти, що розташовані на торговельному комплексі «Відрадний», ТОВ «Южноукраїнський ринок», ТОВ «Українські ковбаси» магазин «СвіжеНа»,                       ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД» магазин «Сільпо», магазин «Продукти-160» магазин «АТБ», ТОВ «М’ясна кухня» магазин «М'ясо від селян», «Продукти-233» магазин «АТБ».

За результатами проведеного рейду встановлено, що суб’єкти господарювання - керівники торговельних об’єктів працюють з дотриманням карантинних обмежувальних заходів, а саме:

  • забезпечили персонал закладів медичними масками.
  • при вході в об’єкти торгівлі встановили станції гігієни рук відвідувачів (антисептики, рукавички).
  • на видному та доступному для відвідувачів місті  розміщено інформацію про заборону відвідування об’єкту без захисної маски, необхідності дотримуватись соціальної дистанції відвідувачів між собою (1,5 метри).
  • Контролюють допустиму кількість відвідувачів (з розрахунком одна особа на 10 кв.м. торговельної площі).

Проте, під час рейду-перевірці виявлено  3 торговельні об’єкти, які не дотримуються протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №17 та складено 3 протоколи про адміністративні правоаорушення.

Представниками робочої групи проводиться роз’яснювальна робота, робляться зауваження особам що недотримуються карантинних обмежувальних заходів.

За результатами рейдів-обстежень складено відповідний акт.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты