Общество | 7 Февраля, 2020

Суддя, якого спіймали на отриманні хабара у туалеті, знову "бере на лапу"

Свежие новости: Суддя, якого спіймали на отриманні хабара у туалеті, знову

24 січня, детективи НАБУ та керівництва САП викрили на хабарі в.о. голови Турківського районного суду Львівщини Луку Кріля. 

Як встановило слідство, служитель Феміди вимагав гроші за непритягнення до адміністративної відповідальності. Яку саме суму вимагав Лука Кріль від відповідача правоохоронці не кажуть.

 
Затримання на хабарі 24 січня 2020 року

Наразі вирішується питання про повідомлення судді про підозру.

Зауважимо, що вже вдруге правоохоронці викривають цього суддю на хабарництві. У грудні 2018 року СБУ Львівщини разом з САП затримали Луку Кріля на отриманні хабара в 1 тисячу євро від місцевого жителя за не позбавлення його права на керування автомобілем у справі про водіння у нетверезому стані.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Перша зустріч відбулася 14 грудня у вбиральні суду на першому поверсі і суддя нібито одержав 600 євро. Решту  грошей передали у вбиральні 18 грудня. Згодом кошти було виявлено у кишені верхнього одягу судді, а також у квартирі, якою він користується. 

Фото затримання у грудні 2018 року

З літа 2018 в Турківському райсуді працює тільки один суддя – Лука Кріль.

Після скандалу його затримали та відсторонили від посади. Але незабаром суддя вийшов на волю під заставу в сумі 80 тис. грн, хоч прокурор вимагав майже удвічі більше. Після цього він також спробував поновитись на посаді. 

Наприкінці листопада 2019 року Вища рада правосуддя вдруге задовольнила клопотання САП, про тимчасове відсторонення судді з посади.

Справа щодо цього попереднього випадку перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді.

Нагадаємо, у 2018 році Лука Кріль як в.о. голови Турківського районного суду офіційно заробив 311 917 гривень доходу.

Джерело: forpost.lviv.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты