Политика | Южноукраинск, 7 Августа, 2019

Суд закрив апеляційне провадження в справі Пароконного

Свежие новости: Суд закрив апеляційне провадження в справі Пароконного

Сьогодні, 07 серпня, в П'ятому апеляційному адміністративному суді відбулося засідання у справі за позовом Пароконного Віктора Кириловича до Южноукраїнської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про його звільнення.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Южноукраїнської міської ради Ерік Григорян.

Нагадаємо, 07.06.2018 року відбулося засідання позапланової 39-ої сесії Южноукраїнської міськради, на якій було прийнято рішення № 1185 «Про дострокове припинення повноважень Южноукраїнського міського голови Пароконного В.К., згідно абз. 1 ч. 2 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та звільнено його з посади.

Читайте також: Суд восстановил Пароконного в должности Южноукраинского городского головы

Не погодившись з таким рішенням депутатів, Віктор Кирилович оскаржив його до Миколаївського окружного адміністративного суду, посилаючись на необґрунтованість прийнятого рішення та порушення процедури його прийняття, в тому числі в частині проведення таємного голосування.

Читайте також: Пароконный не без проблем приступил к обязанностям мэра Южноукраинска

Рішенням суду від 21 лютого 2019 року позов було задоволено та поновлено Пароконного В. на посаді міського голови, стягнуто заробітну плату за час вимушеного прогулу.

З труднощами, але мер Южноукраїнська приступив до виконання своїх обов»язків, хоч рішення суду передбачало його негайне виконання.

Однак від імені Южноукраїнської міської ради було подано апеляцію на рішення суду від 21.02.2019р. На думку самого Пароконного, апеляційна скарга була підписана не уповноваженою особою,   яка не мала на це права. Про це він повідомив апеляційному суду, та очевидно, що саме ці аргументи були прийняті судом при вирішенні питання щодо закриття апеляційного провадження.

Читайте також: Заседание по иску Пароконного закончилось, следующее может стать финальным

Тобто рішення Миколаївського окружного суду про поновлення Пароконного В. на посаді мера залишилося без змін та з сьогоднішнього дня набрало законної сили в повному обсязі.

 Читайте також: Судья не удовлетворила отвод по делу экс-мэра Пароконного

Скандальный юрист Мыськив заявил отвод судье по делу экс-мэра Пароконного

Сегодня в Николаеве продолжится рассмотрение иска экс-мэра Южноукраинска к горсовету

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты