Криминал | 7 Июня, 2017

Студентка продала власну дитину за 80 тисяч

Свежие новости: Студентка продала власну дитину за 80 тисяч

Двадцятирічна студентка продавала власного новонародженого сина у Львові. Дівчина — сирота, але має родичів на Тернопільщині. Про це повідомила речниця обласного управління Нацполіції Світлана Добровольська.

— Ще в січні 2017 року до правоохоронних органів надійшла інформація про те, що молода жінка через соцмережі шукає покупців для своєї ще не народженої дитини. За немовля вона хотіла отримати 80 тисяч гривень. Під час зустрічі із потенційним покупцем остання озвучила необхідність передачі половини грошових коштів до народження дитини, а половини після її народження, — розповіла Добровольська.

Наприкінці травня жінка народила хлопчика, написала розписку "покупцеві", що "отримала 80 тис грн. за дитину, жодних претензій не матиме, з усіма умовами згідна". А вже 1 червня у Львові під час передачі новонародженої дитини та отримання за це другої частини  грошей її затримали працівники поліції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Слідчі кваліфікували дії затриманої за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Студентці світить строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Доля новонародженого хлопчика буде вирішуватися компетентними органами.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости