Спорт | Николаев, 20 Ноября, 2023

Спортсмени Миколаївщини здобули вищі нагороди на чемпіонаті світу з карате

Свежие новости: Спортсмени Миколаївщини здобули вищі нагороди на чемпіонаті світу з карате

З 16 по 18 листопада 2023 року в Арнемі, Нідерланди, проходив чемпіонат світу THE 4TH KYOKUSHIN WORLD CHAMPIONSHIP (KWF). У якому спортсмени з Миколаївської області здобули 4 нагороди вищого ґатунку.

Збірна України виборола 14 нагород світової першості та здобула 7 командне місце, серед 670 каратек з 34 країн світу.

У складі збірної України гідно представили Україну чотири каратекі з Миколаївської області.

За результатами змагань:

Михайло Ульянов, чемпіон світу серед юнаків 12-13 років у ваговій категорії до 60 кг (тренер Віталій Гішко, м.Миколаїв)

Анастасія Давиденко віцечемпіонка світу серед жінок 18-21 рік у ваговій категорії до 65кг (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ)

Анна Мєлєга, віцечемпіонка світу серед дівчат 14-15 років у ваговій категорії до 50 кг (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ)

Станіслав Струкуленко, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів 16-17 років у абсолютній ваговій категорії (тренер Юрій Галімон, м. Первомайськ)