Спорт | 16 Марта, 2023

Свежие новости: Спортсмен з Прикарпаття завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи з боротьби

На молодіжному чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років, який проходив у Бухаресті (Румунія), спортсмен з Прикарпаття завоював бронзову медаль.

Понад 700 спортсменів із 40 країн вийшли на килим та боролися за перемогу. Серед учасників представлена і українська збірна, у складі якої є Єдуард Стрільчук з міста Долина.

“У складі національної збірної України – долинянин, випускник Долинської ДЮСШ здобув високий результат у великій боротьбі за медалі. Пишаємося нашим спортсменом і бажаємо йому подальших здобутків та не збавляти обертів!”повідомив міський голова Долини Іван Дирів.

У ваговій категорії 55 кг з боротьби греко-римського стилю Едуард Стрільчук виборов бронзову нагороду, здобувши перемогу над спортсменом із Молдови у фінальній сутичці за ІІІ місце.

• Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.