Политика | 13 Сентября, 2019

"Слуга народу" вже має 35 потенційних кандидатів у ЦВК

Свежие новости:

Фракція партії "Слуга народу" вже має список із 35 потенційних кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії.

Про це голова фракції Давид Арахамія сказав журналістам у кулуарах парламенту 13 вересня, повідомляє "Укрінформ".

"У нас не було навіть внутрішньопартійної дискусії, потрібно змінювати склад ЦВК чи ні. Ми розуміли, що рано чи пізно ЦВК буде перезавантажено… Зараз уже є десь 35 кандидатів, із яких треба скласти шорт-лист, щоб ці люди виглядали нормально, з професійної точки зору і в очах громадськості, які можуть нормально захищати інтереси виборців", – зазначив Арахамія.

На запитання журналістів, чи встигне "Слуга народу" сформувати цей короткий список до понеділка, політик відповів: "Ви ж бачите, що ми можемо працювати в турборежимі. Хтось буде у неділю працювати, щоб зробити цей шорт-лист і провести остаточні співбесіди, щоб потім подавати кандидатури".

 

Говорячи про те, чи зможуть запропонувати своїх представників політсили, які не проголосували за розпуск ЦВК – "Голос" і "Європейська солідарність", Арахамія сказав, що якби це залежало від нього, він "надав би місця "Голосу"".

"Можливо, і "ЄС" теж треба дати місця – я не знаю, як це має бути за законом", – додав лідер фракції "Слуги народу".

Арахамія зазначив, що напередодні "майже всі фракції під час розмови з представниками "Слуги народу" висловлювалися за перезавантаження ЦВК".

"Я питав усіх лідерів фракцій щодо їхньої позиції. Усі, крім "ЄС" говорили, що у них позиція стійка – за перезавантаження ЦВК. У "Голосу" була позиція утримуватися від голосів", – сказав Арахамія.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты