Политика | 15 Мая, 2024

Сили оборони частково витіснили росіян з Вовчанська, — Генштаб

Свежие новости: Сили оборони частково витіснили росіян з Вовчанська, — Генштаб

Сили оборони відбили наступ росіян в районі Вовчанська на Харківщині та частково витіснили ворожі сили із населеного пункту.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Зазначається, що наразі тривають оборонні дії в північних і північно-західних околицях Вовчанська. Дані щодо втрат противника уточнюються.

Від початку доби росіяни зосереджують найбільші зусилля на Куп’янському та Покровському напрямках, зазначили у Генштабі. Українські війська тримають оборону, завдаючи ворогу втрат у живій силі й техніці, подекуди проводять контрнаступальні дії.

На Куп’янському напрямку бойові дії відбувалися в районах Стельмахівки, Синьківки, Берестового, Новоєгорівки, Піщаного та М’ясожарівки. Загалом відбито 18 ворожих атак, наші воїни стримують натиск загарбників.

Найбільше ворожих атак наразі відбувалося на Покровському напрямку. Тут українські воїни відбили 19 штурмовів росіян. Основні зусилля агресор сконцентрував в районі Новоолександрівки, де завдав також авіаудару.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости