Общество | Новый Буг, 19 Сентября, 2020

Щодо висновків проведеної перевірки в Новобузькій центральній районній лікарні

Свежие новости: Щодо висновків проведеної перевірки в Новобузькій центральній районній лікарні

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації проведено перевірку КНП «Новобузька центральна районна лікарня» Новобузької районної ради з приводу виконання вимог наказу МОЗ України від 08.06.2015 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами» (далі – наказ МОЗ України № 325). 

Перевіркою встановлено, що закладом не дотримуються вимоги зазначеного наказу в частині поводження з медичними відходами, в результаті чого родичам пацієнта було видано ампутовані під час хірургічного втручання дві нижні кінцівки, які наказом МОЗ України № 325 віднесено до категорії В - епідемічно небезпечні медичні відходи.

Враховуючи висновки комісії, з метою забезпечення виконання актів законодавства у сфері охорони здоров'я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення Новобузького району, підготовлено лист, яким управління охорони здоров’я облдержадміністрації звертається до виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації, заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі з проханням направити рекомендації Новобузькій райдержадміністрації, як органу, на який покладено функції прийняття на роботу та звільнення з роботи директора КНП «Новобузька ЦРЛ» НРР: щодо розгляду питання відповідності займаній посаді директора КНП «Новобузька ЦРЛ» НРР.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости