Общество | Николаев, 5 Марта, 2019

Ремонт Південнобузького мосту – один із пріоритетних регіональних проектів розвитку на наступні три роки, - Олексій Савченко

Свежие новости: Ремонт Південнобузького мосту – один із пріоритетних регіональних проектів розвитку на наступні три роки, - Олексій Савченко

Капітальний ремонт Південнобузького мосту в м. Миколаєві через річку Південний Буг є одним із найбільш пріоритетних завдань, реалізація якого визначена на обласному рівні на 2019-2021 рік.

«Ми вкрай занепокоєні станом мостового переходу через р. Південний Буг у м. Миколаєві, яким проходить ділянка міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ та міжнародні транспортні коридори Євроазіатський. Цей міст було збудовано ще у 1964 році, однак зараз у зв’язку зі збільшеним потоком великовантажного та транзитного автотранспорту, що прямують до портів, а також легкового транспорту, відбувається швидке руйнування основних конструкцій мосту. Тому ремонт Варварівського мосту необхідно розпочати якомога швидше – виправити недоліки самої конструкції,  зменшити навантаження та осучаснити», - коментує голова ОДА Олексій Савченко.

Власне роботи передбачають  ремонт або ж повну заміну опорних частин мосту, нове мостове полотно, освітлення, а також створення доступності для населення для їх безперешкодного руху на тротуарній зоні мосту.   

За словами очільника області, за попередніми розрахунками вартість ремонтних робіт по Південнобузькому мосту становить близько 1 млрд грн, що не тільки для бюджету м. Миколаєва, а і для бюджету Миколаївської області є занадто великою сумою.

«Ми звернулись до Мінінфраструктури щодо розгляду питання передачі мостового переходу через річку Південний Буг у м. Миколаєві з комунальної у державну власність для подальшого виконання капітального ремонту за рахунок Державного бюджету. В свою чергу, громада міста Миколаєва сприятиме виділенню коштів на виконання вищезазначених заходів відповідно до вимог бюджетного законодавства, на умовах співфінансування», - відзначає голова ОДА.

Крім того, Олексій Савченко акцентує, що ОДА веде переговори з іноземними компаніями, які можуть бути зацікавлені у проведенні ремонту/реконструкції мосту.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости