Политика | Южноукраинск, 3 Марта, 2020

«Прямий ефір» з міським головою Южноукраїнська Віктором Пароконним

Свежие новости: «Прямий ефір» з міським головою Южноукраїнська Віктором Пароконним

2 березня на телеканалі «Твій всесвіт» відбувся «прямий ефір» з міським головою Южноукраїнська Віктором Пароконним.

Були надані відповіді на запитання, які хвилюють мешканців Южноукраїнська: готовність лікарень міста до можливих дій по коронавірусу (COVID-19), будівництво моста через річку Південний Буг, капітальний ремонт вулиці Дружби Народів. Було обговорено стан будівель комунальної власності територіальної громади, розташування громадських вбиралень.

Крім того, міський голова заспокоїв жителів міста, які мають дачні ділянки, зазначивши що департамент (ДСП та ОЗ) інформує - перевезення автобусами будуть на належному рівні. Також міський голова пояснив своє ставлення щодо діяльності місцевого активіста Надьожі Олександра, а також повторно роз’яснив питання по відключенню електричної енергії мешканцям міста, де правовідносини абонент-Компанія є поза впливом органів місцевого самоврядування, але лист-звернення до цього приватного суб’єкта надання таких важливих послуг, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради направив з проханням виважено ставитись до мешканців атомного міста.

В кінці зустрічі міський голова зазначив, що має оптимістичні прогнози на позитивний розвиток міста, якщо його громада не буде стояти осторонь стратегічних питань Южноукраїнська в сьогоденні і на майбутнє.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

На запитання мешканців, за їх проханням, відповіді будуть продубльовані на ресурсах – офіційному сайті міста Южноукраїнськ, а також на сторінці в мережі Facebook «Влада пропонує – Южноукраїнськ».

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости