Происшествия | Первомайск, 13 Августа, 2019

Прокуратура в судовому порядку вимагає стягнення 24 тис грн пені з недобросовісного постачальника

Свежие новости: Прокуратура в судовому порядку вимагає стягнення 24 тис грн пені з недобросовісного постачальника

Прокуратура в судовому порядку вимагає стягнення 24 тис грн пені з недобросовісного постачальника

Господарським судом Київської області відкрито провадження у справі за позовом Первомайської місцевої прокуратури про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю пені за прострочення поставки товару.

Прокуратурою встановлено, що наприкінці 2018 року комунальним закладом "Южноукраїнськ міська лікарня" проведено процедуру відкритих торгів із закупівлі санітарного автомобіля.

Товариство перемогло у конкурсних торгах, за умовами яких прийняло на себе обов'язок поставити санітарний автомобіль певної марки та моделі за першою вимогою покупця.

Разом з тим, в порушення укладеного за результатами закупівлі договору товариством не було забезпечено постачання відповідного товару через його відсутність, у зв'язку із чим прострочено виконання умов договору на 8 днів.

В подальшому договір розірвано за згодою сторін через невиконання його умов постачальником.

Втім, невиконання умов договору вчасно та в повному обсязі за його умовами мало наслідком нарахування штрафних санкцій (пені) в сумі 24 тис грн.

Водночас, ані лікарняним закладом, ані міською радою, яка є органом управління такого закладу, заходи до звернення із відповідним позовом до суду не вживались.

Тому із позовом на захист інтересів держави звернулась прокуратура.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты