Общество | Вознесенск, 30 Апреля, 2021

Призначено уповноважених посадових осіб Служби у справах дітей Вознесенської міської ради

Свежие новости: Призначено уповноважених посадових осіб Служби у справах дітей Вознесенської міської ради

Сьогодні, 30 квітня, рішенням виконкому призначено уповноважених посадових осіб Служби у справах дітей Вознесенської міської ради, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Відповідно до чинного законодавства України невиконання законних вимог посадовихосіб органу опіки та піклування, недопущення тим із батьків або тим з інших членів родини, з яким проживає дитина, або особою, яка проживає з таким із батьків (дитиною), посадових осіб органу опіки та піклування до обстеження умов проживання дитини, створення перешкод посадовимособам органу опіки та піклування при здійсненні інших покладених на них законом повноважень - тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Служба у справах дітей Вознесенської міської ради

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты