Политика | Николаев, 27 Января, 2020

Под Вознесенском губернатор Стадник заметил подозрительные автомобили, заполненные лесом - полиция разбирается

Свежие новости: Под Вознесенском губернатор Стадник заметил подозрительные автомобили, заполненные лесом - полиция разбирается Под Вознесенском губернатор Стадник заметил подозрительные автомобили, заполненные лесом - полиция разбирается

Во время рабочей поездки глава Николаевской ОГА Александр Стадник недалеко от Вознесенска заметил два автомобиля с лесом, которые ему показались подозрительными. 

Об этом глава области сообщил на своей странице в Фейсбук.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Связавшись с начальником местного лесхоза Александром Чикачевым, губернатор выяснил, что этот лес везут из Благодатного. Однако никакой разрешительной документации на древесину у водителей не оказалось.

"Під час робочої поїздки, поблизу Вознесенська зустрів два автомобілі вантажені лісом. Відразу зв’язався з правоохоронцями та директором ДП "Вознесенське лісове господарство" Олександром Чикачовим. В ході перевірки було встановлено, що ліс везуть з Благодатного і вирубаний він нібито з дозволу Благодатненського птахопрому. Втім жодних дозвільних документів водії надати не змогли", - написал Александр Стадник и для выяснения обстоятельств обратился в правоохранительные органы.

"Наразі правоохоронці працюють над встановленням всіх обставин справи. Завтра виїдемо на місце вирубки для того, щоб встановити масштаб спричинених збитків. Дякую начальнику Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Олександру Анохіну та особовому складу за оперативне реагування та професійність під час виконання службових обов’язків. Нагадаю тим, хто займається незаконною вирубкою лісу, що за дорученням Президента України Володимира Зеленського по всій території України проводяться безпрецедентні заходи, направлені на боротьбу з цим ганебним явищем. Миколаївська область не виняток, між правоохоронцями та органами виконавчої влади налагоджено повну співпрацю, кожен хто порушує закон буде притягнутий до відповідальності".

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости