Спорт | 30 Января, 2023

Найкращий матч Ярмоленка в ОАЕ: українець забив два голи за 6 хвилин

Свежие новости: Найкращий матч Ярмоленка в ОАЕ: українець забив два голи за 6 хвилин

Уп’ятницю, 27 січня, у матчі 14-го туру чемпіонату Об’єднаних Арабських Еміратів “Аль-Айн” розгромив “Аджман” із рахунком — 5:1. Героєм зустрічі став український півзахисник Андрій Ярмоленко, котрий оформив дубль. Восени Ярмоленко приїжджав у відпустку до України.

Два голи українець забив за шість хвилин. Він відіграв один тайм і був замінений головним тренером “Аль-Айна” Сергієм Ребровим у перерві.

Цього сезону в чемпіонаті ОАЕ Ярмоленко зіграв у 14 матчах, на його рахунку — 7 голів та 3 результативні передачі.