Происшествия | 10 Июня, 2019

Минулої доби прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали легковий автомобіль «БМВ», який був у розшуку.

Свежие новости: Минулої доби прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали легковий автомобіль «БМВ», який був у розшуку. Минулої доби прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали легковий автомобіль «БМВ», який був у розшуку.

На кордоні з Молдовою затримали викрадений в Україні автомобіль. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Так, у пункт пропуску «Паланка» прибув автомобіль «БМВ» 2010 року випуску української реєстрації, яким керував громадянин Ізраїлю. Під час перевірки документів на автомобіль прикордонний наряд зафіксував спрацювання бази даних Інтерполу.

По цьому факту охоронці кордону проінформували представників Укрбюро Інтерполу в м. Київ, які підтвердили, що виявлений транспортний «БМВ» 2010 року випуску викрадено на території України минулого місяця.

Автівку прикордонники передали співробітникам Національної поліції.

Загалом з початку року співробітники Держприкордонслужби виявили на кордоні більше 67 автомобілів, що перебували в базі даних Інтерполу як викрадені.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости