Спорт | Николаев, 17 Сентября, 2023

Миколаївські спортсмени завоювали дві «бронзи« та »золото" на всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях

Свежие новости: Миколаївські спортсмени завоювали дві «бронзи« та »золото

У п'ятницю, 15 вересня, були розіграні нагороди Всеукраїнських змагань з фехтування на шаблях пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Когута. Зокрема, троє миколаївських спортсменів повернулись з медалями.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Серед дівчат дві миколаївські шаблістки Вікторія Коротченко та Анастасія Цап розділили третє місце. Переможницею стала одеситка Анна Суворова.

"Золото" серед юнаків виборов 16-річний миколаївець Даниїл Скороход, який спочатку виграв усі шість боїв у своїй групі, а потім ще чотири в олімпійці, зокрема фінальний проти першого номеру посіву Андрія Фещенка з Вишневого.