Спорт | Николаев, 17 Октября, 2023

Свежие новости: Миколаївські спортсмени з джиу-джитсу завоювали на змаганнях в Одесі 28 золотих медалей

Спортсмени з Миколаєва здобули 47 медалей: 28 золотих, 16 срібних та 3 бронзові на змаганнях з джиу-джитсу. Турнір відбувся 15 жовтня в Одесі.

Про це повідомили на сторінці команди у Фейсбуці.

Нагороди отримали Микита Литвинюк, Богдан Біба, Микита Левицький, Павло Терещенко, Кирило Колесніченко, Ярослав Бакланов, Тимур Осипов, Олександр Лисишин, Микита Борисенко, Дмитро Білецький, Олександр Крайтор, Ганна Сакун, Мілена Селіванова, Уляна Готра, Роман Звичайний, Максим Вітковський, Єгор Підгора, Михайло Підгора, Дмитро Бородін, Іван Потлов, Артем Ігнатенко, Єлизавета Фатьянова, Христина Хрустальова, Віктор Іванов, Микита Сапунов.

Також медалі вибороли спортсмени з відділення команди у Новій Одесі під керівництвом Ярослава Ошита: Станіслав Редзюк, Карен Мнацаканян, Ельдар Мнацаканян, Ілля Богза, Дмитро Верланов, Валерій Мосензов, Станіслав Бойко, Назар Лаврик, Данило Литвиненко.

У загальному заліку Миколаївська академія «Південне бразильське джіу-джитсу» посіла друге командне місце.