Спорт | Николаев, 12 Сентября, 2023

Миколаївська веслувальниця виборола бронзу на «Olympic Hopes»

Свежие новости: Миколаївська веслувальниця виборола бронзу на «Olympic Hopes»

Вихованка миколаївської спортивної школи "Атлант" Оксана Цомпель стала бронзовою призеркою юнацьких змагань "Olympic Hopes".

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Турнір тривав у Познані з 7 по 10 вересня. Наша спортсменка посіла 3 місце в одиночці на дистанції 200 м, показавши результат 43,53 секунди. Вона поступилася лише представницям топ-країн у веслуванні – Німеччини й Угорщини.

Бронза - найвище досягнення в кар’єрі Оксани, минулого року вона стала 8-ю в двох видах програми. Тренує Оксану Ольга Цомпель.

"Вітаємо нашу спортсменку та тренера з таким високим досягненням. Бажаємо подальших спортивних успіхів!" - йдеться у повідомленні.