Спорт | Николаев, 9 Февраля, 2023

Свежие новости: Миколаївська спортсменка виграла ще одну нагороду в Світовому легкоатлетичному турі

Українські спортсменки зі стрибків у висоту завоювали нагороди на турнірі «Beskyd Bar», який проходив у чеському місті Тржинець у межах Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver».

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Ірина Геращенко здобула перемогу, єдиною серед учасниць підкоривши висоту 1.90 м.

Вихованка миколаївського спорту Юлія Чумаченко з результатом 1.87 м розділила друге місце з чинною віце-чемпіонкою Європи Марією Вуковіч з Чорногорії. За крок від п’єдесталу зупинилася ще одна представниця України Катерина Табашник (1.84 м).