Экономика | Николаев, 11 Июля, 2019

Миколаївська міська рада виділила рекордні 15 млн.грн. на «б

Свежие новости: Миколаївська міська рада виділила рекордні 15 млн.грн. на «б

За ініціативою Центру енергоефективності м. Миколаєва та департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій міська влада збільшила фінансування програми «Теплий Миколаїв», щоб надати сім’ям додаткову підтримку при утепленні осель та зменшенні енерговитрат.

Про це повідомив заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

«У Миколаєві додатково виділено 5 млн.грн. для відшкодування 30-45% за «теплими кредитами» для ОСББ у цьому році. Таким чином, загальне фінансування цієї програми у поточному році складає рекордні 15 млн гривень», — повідомив віце-мер.

Це означає, що ОСББ м. Миколаєва можуть скористатися відразу 3-ма програмами підтримки з енергомодернізації — державної, обласної, міської та отримати  компенсації.

«Зростаючий попит на «теплі» кредити підтверджує зацікавленість жителів міста в енергомодернізації власних домівок, а міська влада в особі заступника мера Олександра Омельчука та депутатського корпусу всіляко цьому сприяє», — підкреслив директор Центру енергоефективності м. Миколаєва Юрій Гусаков.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты