Общество | Николаев, 30 Августа, 2019

Миколаєву - 230! Програма святкування дня міста!

Свежие новости: Миколаєву - 230! Програма святкування дня міста!

Миколаївці! Святкуймо День народження рідного міста разом!

14 вересня у 230-ту річницю Миколаєва:

О 10:00

- Феєричне відкриття Дня міста 

(вул. Соборна, між вул. Адміральською та вул. Нікольською) 

- Старт масштабного Гала-параду по вулиці Соборній до проспекту Центрального з елементами карнавальної ходи, шоу ефектами, артистами на ходулях, ляльками росту, фантастичними казковими істотами, аніматорами, мобільними платформами від бізнес-сектору та активними містянами.

- Початок роботи виставкового містечка, наповненого розмаїттям інтерактивних локацій; презентаційними майданчиками з досягненнями у різних сферах чотирьох районів міста; послугами від медичних установ міста; показовими виступами спритних спортсменів; ярмарками з різноманітним крамом і смаколиками; майстер-класами, розвиваючими іграми  від освітян; захоплюючим і таємничим світом театрального мистецтва, а також концертними майданчиками від креативної і талановитої міської галузі культури.

Об 11:00

"Свято на Каштановому".

Серед театрального антуражу та декорацій відбудуться:

церемонія нагородження учасників Параду  карапузів, родинне свято з привітанням молодят та подружжя із "золотим весіллям" від міського голови, концертна програма за участю акторів усіх професійних театрів міста та кращих дарувань Миколаєва, святкове ревю «Місто легендарних особистостей»  з нагородженням переможців захоплюючої  квест-екскурсії.

О 18:00 на площі Соборній:

- Велике вечірнє шоу за участю Performance Big Band та миколаївських зірок, запрошених гостей: Vanotek (Румунія), Леприконсы (Білорусь), Mozgi (Україна) та ведучих - акторів команди «Дизель-Шоу» Егора Крутоголова і Євгена Гашенка.

На завершення святковий подарунок - піротехнічне шоу та феєрверк. 

Протягом дня на площі Соборній:

Робота Food Fest, лаунж-зони для відпочинку та екстрим - розваги на території лунопарку. 

 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты